+38 044 384-00-47 info@arou.com.ua

Юрист онлайн. Безкоштовна юридична консультація, допомога юриста Киева

0a1ce1fb-5aa7-430b-80ce-8f9d14a0e528
Отримайте кваліфіковану безкоштовну юридичну консультацію у Києві і всій Україні режимі онлайн! Наша послуга створена із турботою про Вас. Запрошуємо Вас для одержання юридичної консультації по будь-якому правовому питанню на наш блог юридичної компанії («АРОУ Київ») Вконтакті — https://vk.com/advicecorp, на сторінку у Facebookhttps://www.facebook.com/goncarov.partnery/. Безкоштовна консультація юристів Киева може проходити також по скайпу goncharovv та електронній пошті info@advicecorp.org. Юристи «Адвокатського і ріелтерского об’єднання України» теж консультують за номерами телефонів - +38067-611-13-16 і +38 044 384-00-47!

  Акції на юридичні послуги у Києві. Знижки на послуги адвоката у Києві.

Компанія розгляне Ваше юридичне питання, і надасть безкоштовну консультацію юриста України (перші півгодини консультації – безкоштовні до кінця весни 2016 року). Безкоштовні перші півгодини консультації досвідченого правового спеціаліста «Адвокатського і ріелтерского об’єднання України». Консультації проводяться оперативно і висококваліфіковано навіть у рамках безкоштовної програми. Наші юридичні спеціалісти «АРОУ» проводять всі консультації, підходячи до вирішення Вашого питання компетентно і грамотно. Але справжню картину Вашої ситуації навіть професіонал адвокат чи юрист може побачити лише при особистій зустрічі – побачити Ваші документи, почути всі деталі особистої справи і т.п.

   Найбільш повну інформацію та глибинний аналіз Вашої ситуації, повноцінну практичну відповідь професіонала з права можна отримати на довшій консультації при особистій зустрічі із спеціалістом. Її вартість становить всього від 100 гривен за годину (вартість юридичної та адвокатської консультації за годину залежить від кваліфікації спеціаліста, досвіду та рівня практичних необхідних знань).

    Наші працівники та партнери «Адвокатського і ріелтерского об’єднання України» проводять консультації по всім видам права України. Нам дозволяє це робити достатньо великий штат робітників та розгалужена сітка партнерів, як віддалених, так і штатних. У нашій компанії є наявність працівників різних рівнів та спеціалізацій. У нас працюють і досвідчені адвокати (із досвідом роботи більше 10-ти років), і юристи (досвід роботи – від 3 років) зі своїми помічниками. Ми знаходимося у місті Києві на вулиці Срібнокільській, 22, 25-й поверх, офіс «Адвокатського і ріелтерского об’єднання України» — звертайтесь!!