+38 044 384-00-47 info@arou.com.ua

Юрист онлайн — Безкоштовна юридична консультація

Юрист онлайн - Безкоштовна юридична консультаціяЩо таке безкоштовна юридична консультація і як її отримати в Україні? Чи можна отримати в нашій компанії кваліфіковану безкоштовну юридичну консультацію в режимі онлайн? Однозначно це можливо, проте існують деякі обмеження. Дозвольте нам показати Вам різницю між безкоштовною юридичною консультацієі, та платною консультацією адвоката.

Доречі, до кінця цього місяця Ви зможете отримати розширену консультацію зі знижкою 40%.

В звязку з великою кількістю заявок, просимо Вас заздалегідь записуватися. Це можно зробити в онлайн режимі, або зателефонувавши за номером телефона.

Безкоштовна юридична консультація або консультація зі знижкою?

Компанія розгляне Ваше юридичне питання, і надасть безкоштовну консультацію юриста або підготує індивідуальну преміум консультацію. Консультації проводяться оперативно і висококваліфіковано. Наші юридичні спеціалісти проводять всі консультації, підходячи до вирішення Вашого питання компетентно і грамотно. Але справжню картину Вашої ситуації навіть професіонал адвокат чи юрист може побачити лише при особистій зустрічі – побачити Ваші документи, почути всі деталі особистої справи і т.п. Отже рекомендуємо звернути увагу на платну консультацію, в межах якої ми зможемо комплесно разписати або розповісти Вам рішення Ваших проблем.

Найбільш повну інформацію та глибинний аналіз Вашої ситуації, повноцінну практичну відповідь професіонала з права можна отримати на платній юридичній консультації при особистій зустрічі із спеціалістом.

Наші працівники та партнери «Адвокатського і ріелтерского об’єднання України» проводять консультації по всім видам права України. У нас працюють досвідчені адвокати (із досвідом роботи більше 17-ти років), юристи (досвід роботи – від 3 років) зі своїми помічниками, аудитори, бухгалтери і навіть нотаріуси . Ми знаходимося у місті Києві на вулиці Срібнокільській, 22, 25-й поверх, офіс «Адвокатського і ріелтерского об’єднання України» — звертайтесь!!