+ 38 (067) 538 39 07 info@arou.com.ua

Земельні спори

Адвокат з земельних спорів

Земельні спори – це різновид конфліктів у галузі права, пов’язаний із порушенням законних та гарантованих прав, свобод та інтересів землевласників та землекористувачів. Земля – один із найцінніших ресурсів нашого часу. Тому розв’язання цих питань має нагальний характер. Якщо Ви скористаєтеся допомогою адвоката по земельним питанням компанії «Адвокатское и риелторское объединение Украины», Ви забезпечите собі надійний захист у вирішенні земельного конфлікту будь-якої складності.

Що передує виникненню земельних спорів?

Головною причиною виникнення конфліктів між суб’єктами земельного права – землевласниками чи землекористувачами є порушення права власності на землю, правил чи права землекористування, оренди, добросусідства та ін. Як наслідок – пред’явлення претензії одним суб’єктом земельних правовідносин іншому. Саме вона стає безпосереднім приводом виникнення конфлікту.

Такій ситуації досить просто навести приклад. Зокрема, уявімо що ви є землевласником великої земельної ділянки сільськогосподарського призначення, проте наразі ви не використовуєте її для задоволення власних потреб. Вважаючи, що все у цьому світі має приносити прибуток і не повинно лежати без діла, ви вирішили здавати дану земельну ділянку в оренду своєму сусіду, який професійно займається сільськогосподарським бізнесом і бажає вирощувати на орендованій ділянці кукурудзу. І ви уклали довготривалу угоду щодо оренди земельної ділянки строком на 5 років. Спочатку ваш сусід зразково виконував свої орендні зобов’язанні і щоразу вчасно виплачував вам черговий орендний платіж. Проте з часом він перестав своєчасно платити і вже більше ніж на 6 місяців прострочив виплату орендної плати. На пропозиції мирно врегулювати це питання він не реагує. Отже, між вами виник земельний спір, яким потрібно терміново ліквідувати.

Запросивши адвоката по земельних спорах компанії «АРОУ», Ви будете застраховані у даній справі. Слід зазначити, що фахівці нашої компанії у галузі земельного права не лише володіють чудовими знаннями у галузі земельного права, його основ та орієнтуються у нормативно-правових актах, якими воно регулюється. Крім цього, вони здобули грунтовні знання та немалий досвід у суміжних галузях права, таких як цивільне право, процесуальне право, договірне та будівельне право. Саме завдяки цьому вони мають такий високий відсоток виграшу (95%) у справах подібної категорії.

Чим саме ми зможемо Вам допомогти?

Юристи та адвокати компанії «Адвокатское и риелторское объединение Украины» допоможуть Вам розв’язати безліч земельних спорів з питань:

 • Розподілу земельних ділянок;
 • Визначення порядку користування земельною ділянкою;
 • Оформлення будь-яких угод з приводу землі;
 • Представництва інтересів у суді з приводу розв’язання земельних спорів;
 • Надання професійних юридичних консультацій з будь-якого питання земельного права;
 • Представництва інтересів у органах державної влади та місцевого самоврядування з приводу врегулювання земельних спорів;
 • Самоврядування у галузі земельних питань;
 • Підготовки та написання юристами та адвокатами нашої компанії професійних претензій, скарг, заяв та ін.
 • Підготовки та написання позовних заяв стосовно врегулювання земельних спорів.

Захист інтересів власника земельної ділянки в суді

Даний процес включає в себе безліч складових, з кожною із яких ми вас познайомимо.

По-перше, юристи нашої компанії, фахівці у галузі земельного права здійснюють професійний захист прав, свобод та інтересів землевласника від протиправних дій та бездіяльності сусідів чи співвласників.

По-друге, ми допоможемо Вам здійснити визнання права власності на самовільно зайняту земельну ділянку.

Крім того, спеціалісти нашої компанії у галузі земельного права завжди готові допомогти Вам визнати недійсними договори купівлі-продажу, оренди, застави, дарування, обміну, ренти земельної ділянки, а також договір довічного утримання, в якому набувачеві передається земельна ділянка, якщо всі вони були укладені з порушенням норм матеріального права, чи недотриманням норм процесуального права.

Команда адвокатів компанії «АРОУ» допоможе Вам визнати недійсними акти органів державної влади чи місцевого самоврядування стосовно права власності на земельну ділянку чи права загального чи спеціального землекористування.

Ще однією послугою відділу нашої компанії по вирішенню земельних спорів є визнання недійсним свідоцтва про право власності на землю та позбавлення права власності на земельну ділянку, у порядку, передбаченому Земельним кодексом України.

Окремою гілкою роботи нашого відділу земельного права є вирішення майнових спорів, пов’язаних із земельними правовідносинами, в тому числі відшкодування шкоди власникам земельних ділянок, внаслідок їх вилучення, чи іншого порушення їх прав як землевласників та землекористувачів.

Також ми з радістю допоможемо Вам повернути самовільно зайняту земельну ділянку чи усунути сторонніх осіб від користування цією земельною ділянкою.

І це далеко не все те, що ми можемо.

Земельні спори

Послуги адвоката із земельних спорів

Дозвольте презентувати Вам приблизний перелік послуг, які зазвичай зможе запропонувати Вам наш адвокат із земельних спорів:

 • Консультація адвоката з питань земельного права;

В ході надання даної послуги співробітник нашої компанії зможе відповісти на будь-які питання, що виникли у Вас у зв’язку із невирішеним земельним питанням, або наявністю земельного спору. Слід звернути Вашу увагу, що надання даної послуги можливе у будь-якому зручному для Вас форматі – як при особистій зустрічі в зручному офісі нашої компанії, так і у форматі письмової відповіді на Ваше запитання, відправленої на вказану Вами адресу електронної пошти. Крім того, слід звернути Вашу увагу на те, що саме для Вашу комфорту у нас наявна послуга виїзної зустрічі з адвокатом нашої компанії за будь-якою вказаною Вами адресою.

 • Проведення заходів по досудовому порядку врегулювання земельних спорів;
  ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ

Дана послуга включає в себе зустрічі з контрагентами по земельному спору та проведення переговорів, в ході яких визначається можливість вирішити конфлікт «мирним шляхом», без звернення  судових органів. Можливе також проведення медіації, в процесі якої наш адвокат виступатиме в ролі посередника між сторонами конфлікту, та всіляко сприятиме залагодженню спору шляхом укладення домовленості.

 • Правовий супровід угод: реєстрація права власності, купівля-продаж, приватизація;

Під правовим супроводом розуміється весь комплекс необхідних дій для укладення угоди у галузі земельного права: від першої зустрічі з клієнтом та визначення його мети та бажання стосовно даної угоди, до її підписання. Саме на даному етапі спеціаліст нашої компанії здійснить повну правову експертизу всіх документів, необхідних для укладення угоди, а також перевірку контрагента. Завдяки цьому ризик укладення невигідної або недійсної угоди зійде для клієнта на нівець.

 • Збір і подача документів, необхідних для зміни категорії земельної ділянки;

Вирішили змінити цільове призначення власної земельної ділянки, проте не знаєте з чого почати? Без паніки, просто звертайтеся в компанію «Адвокатское и риелторское объединение Украины» і ми з радістю допоможемо Вам максимально полегшити цей процес, беручи на себе всі його складності та труднощі.

 • Оспорювання рішень місцевих і державних органів державної влади в області земельного права;
 • Представництво інтересів клієнта в суді у справі, пов’язаній із земельними правом;

Якщо мирним шляхом залагодити конфлікт у галузі земельного права не вдалося, не лишається іншого виходу, як звернутися по допомогу до суду. На цій стадії фахівець нашої компанії буде присутнім на усіх судових засіданнях, та представлятиме інтереси свого клієнта шляхом висловлення його позиції, подачі клопотань та заперечень по справі. Крім того, він слідкуватиме, щоб усі інші суб’єкти судового розгляду не порушували порядок розгляду справи в суді та права клієнта під час судового засідання.

 • Розірвання договорів купівлі продажу земельних ділянок;

Чому варто обрати саме нас?

По-перше, всі фахівці нашої компанії, а особливо у галузі земельного права мають досить вагомий досвід роботи у своїй галузі. Тільки-но уявіть, ми вже більш ніж 17 років надаємо нашим клієнтам різноманітні юридичні послуги, які об’єднують в собі європейську якість обслуговування та врахування специфіки українського ринку.

По-друге, всі наші клієнти відмічають високий професіоналізм кожного з наших працівників. Це і не дивно, адже всі вони проходять жорстокий відбір, який складається з декількох етапів, перш ніж потрапити до нашої команди професіоналів. Саме це і є головно запорукою нашого успіху.

По-третє, перш ніж братися за ту чи іншу справу, та робити по ній якісь прогнози, ми ретельно вивчаємо судову практику за подібною категорією справ. Ось чому відсоток наших виграшів такий великий. Ми не даємо Вам невиправданих надій. Тому знайте, якщо ми взялися за справу, то майже із 100% впевненістю можна сказати, що перемога за нами.