+ 38 (067) 538 39 07 info@arou.com.ua

Видача ліцензій на товари у Києві, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню

Лицензия на товары
Здійснення приватним підприємцем зовнішньо-економічної діяльності (здійснення ЗЕД в Україні) імпорту чи експорту товарів з певного переліку Міністерства України підлягає ліцензуванню. Як швидко і з гарантією отримати ліцензію на імпорт і експорт товарів у Києві, які підлягають ліцензуванню?

    Ми підберемо всі необхідні документи, що відповідають вимогам та державним умовам по ліцензуванню для отримання ліцензії на товари. Здійснимо кваліфіковану подачу документації в Центр надання адміністративних послуг міста Києва, сплатимо за Вас державне мито в відповідних державних структурах. Наші спеціалісти-юристи мають значний багаторічний досвід по отриманню ліцензійних документів і взаємодії з державними ліцензійними органами України.

    Правові спеціалісти «АРОУ» збережуть не тільки Ваш цінний час, а й нерви при отриманні ліцензії на експортні та імпортні товари, що підлягають ліцензуванню – Вам не прийдеться стояти у довгих чергах, їздити по всьому Києву по державних структурах і збирати раз за разом нові документи для подачі. Ми здійснюємо послугу по видачі ліцензій на експорт та імпорт товарів, що підлягають державному ліцензуванню у Києві за помірними цінами.

     Завдяки професіональній подачі документів у ліцензійні органи України Ваших документів, нам не відмовляють у видачі ліцензій! Щоб здійснити кваліфіковане отримання ліцензії на експорт і імпорт товарів в Україні, Вам необхідно буде лише оформити довіреність на ім’я нашої компанії! Також, окрім отримання ліцензій на здійснення експорту та імпорту окремих товарів, ми в короткий термін допоможемо отримати:

- торговий патент в Києві і всій Україні,
- ліцензію на ведення зовнішьо-економічної діяльності в Україні (ліцензія на ведення ЗЕД: експортні та імпортні операції).

- здійснимо юридичну розробку та реєстрацію технічних умов (ТУ) на продукцію та багато іншого по Вашому запиту.  
 

   Строк отримання ліцензії на експорт та імпорт товарів, що підлягають ліцензуванню – 10 робочих днів з дня подачі документації.

  Нагадуємо, що завдяки весняній Акції у нашій компанії «Адвокатське та ріелторське об’єднання України» до кінця 31 травня всі консультації спеціалістів права по питаннях видачі торгових ліцензій на певні товари та отриманню інших ліцензійних документів (перші 30 хвилин консультації) здійснюються безкоштовно!