+ 38 (067) 538 39 07 info@arou.com.ua

Судові спори та представництво інтересів в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Decorative Scales of Justice in the Courtroom
Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (скорочено — НацКомФінПослуг) є державним органом, який підпорядковується Президенту України, це орган є підзвітний для Верховної Ради України. Нацкомфінпослуг України здійснює державне регулювання ринку фінансових послуг в межах, визначених законодавством.

  Основними завданнями Нацкомфінпослуг є:

1) формування та забезпечення реалізації політики державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг (крім ринку банківських послуг і ринків цінних паперів та похідних цінних паперів);
2) здійснення в межах своїх повноважень державного регулювання та нагляду за наданням фінансових послуг і дотриманням законодавства у відповідній сфері;
3) захист прав споживачів фінансових послуг через застосування впливу з метою припинення і запобігання порушень законодавства на ринку фінансових послуг та інше.

Ми внесемо інформацію про Вашу фінансову установу у Нацкомфінпослуг, в інші державні реєстри фінансових установ. Здійснюємо кваліфіковані юридичні та адвокатські консультації по Законодавству України щодо ведення діяльності фінансових установ (наприклад, консультації адвоката по законодавству, що регулює діяльність фінансових компаній, кредитних установ, недержавних пенсійних фондів, компаній на страховому ринку, ломбардів та лізингодавців), їх реєстрації, ліквідації, ліцензування. Нагадуємо, що у рамках весняної акції перші 30 хвилин консультації адвоката для всіх бажаючих безкоштовні!

Якщо у Вас виникли проблеми із Національною комісією з державного регулювання фінансової діяльності, ми допоможемо Вам у відстоюванні Ваших інтересів в адміністративному і судовому порядку. Ми подаємо досвідчені і оперативні позови, клопотання, претензії до суду, адвокатські запити. Представляємо Ваші інтереси в органі Держкомфінпослуг, відстоюємо Ваші законні права та інтереси у судах всіх видів і інстанцій!

Антимонопольний комітет України та інші державні органи здійснюють контроль за діяльністю учасників ринків фінансових послуг та отримують від них інформацію у законних межах. Ми здійснюємо представництво Ваших інтересів також у Антимонопольному комітеті. Допомогаємо створювати та реєструвати фінансові організації – інвестиційні фонди (паєвий інвестиційний фонд (ПІФ) та компанії по управлінню активами (КУА)), кредитні спілки та кредитні союзи, страхові компанії, банкові структури, ломбарди тощо.

Ми проводимо не тільки відкриття і реєстрацію компаній, а й процедури еміссії акцій, ліцензування діяльності фінансових установ в Києві та Україні. Реєстрацію фінансової компанії в Украіні слідує довіряти компанії, яка має успішний практичний досвід юридичного супроводу господарської діяльності фінансових небанківських установ (кредитних, страхових, факторингових тощо). Ми – саме така компанія, тому виконаємо весь необхідний спектр по реєстрації фінансової установи:

– державна реєстрація фін.установи,
– включення інформації до держреєстру установ у Нацкомфінпослуг,
— отримання свідоцтва про реєстрацію фін.компанії,
— отримання ліцензії на фінансову діяльність у Києві,
— розробка внутрішньої документації (договори, статут, положення тощо),
— поставлення на облік в Державну службу фінансового моніторингу та багато іншого.
 
  Ознайомитися з докладним списком документів, необхідних для отримання свідоцтва про реєстрацію фінансової компанії та про ліцензування фіндіяльності Ви можете по телефону +38067-611-13-16.

* Нагадуємо, що в рамках весняної акції перші 30 хвилин консультації досвіченого адвоката для всіх бажаючих – безкоштовні!