+ 38 (067) 538 39 07 info@arou.com.ua

Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами у Києві і всій Україні

Наружная реклама
Як отримати Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в Києві?

   Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами у Києві – дозвільний документ, який необхідний фізичним та юридичним особам, що бажають здійснити розміщення реклами на зовнішніх носіях (біг-борди, стенди тощо).

   Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами у Києві недорого можливо отримати у юридичних спеціалістів однієї з кращих правових компаній Києва. Ми проконсультуємо Вас по порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами у м.Києві, типовим правилам розміщення зовнішньої реклами, по збору необхідного пакету документів для отримання дозволу на розміщення реклами безкоштовно (перші 30 хвилин консультації правового спеціаліста — безкоштовно).

   Спеціалісти «Адвокатсього та ріелторського об`єднання України» проводять не тільки висококваліфіковане надання юридичних консультацій з питань видачі дозвільних документів по зовнішній рекламі. Наші професіональні київські юристи отримують для Вас у стислий термін потрібний дозвіл на розміщення зовнішніх рекламних об’єктів.

   Правові спеціалісти «Адвокатського та ріелтерського об`єднання України» у швидкий строк здійснять збір необхідного пакету документів для отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у Києві. Ми не тільки підготуємо пакет документів для отримання дозволу за Вас, а й проведемо кваліфіковану подачу документації у відповідні державні органи. За необхідності для видачі дозволу на рекламу у Києві представимо Ваші законні інтереси при проходженні державних перевірок. Представимо Ваші права у державних органах та приватних структурах по видачі дозволу на рекламу Киева і київської області.

   Протягом якого терміну видається дозвіл на розміщення зовнішньої реклами у Києві?

   Термін, протягом якого видається документ по дозволу на розміщення зовнішньої реклами у Києві: від 5-ти до 10-ти робочих днів. Ми доставимо Вам за бажанням документ у потрібне місце у Києві, або ж Ви можете самі забрати самовивозом готовий дозвіл на зовнішню рекламу у Києві.

   З нами Ви отримуєте дозвіл на розміщення зовнішньої реклами у Києві та області гарантовано (при наявності всіх первинних документів, ліцензій та необхідних умов)! Ми здійснюємо економію Вашого часу, зберігаємо Вас від можливої відмови органів держконтролю за рекламою у місті Києві по будь-яким причинам.