+ 38 (067) 538 39 07 info@arou.com.ua

Працевлаштування іноземців в місті Києві (подача документів в центр занятості, консультації, вирішення спірних питань, оскарження в суді відмови)

Работа в Киеве

 Ви іноземець, і Вам потрібен дозвіл на роботу в Україні? Ви хочете отримати хорошу роботу, і Вам потрібен дозвіл на працевлаштування у Києві у короткий термін? Тоді Вам до нас у компанію «Адвокатське і ріелторське об’єднання України»!

  Ми співпрацюємо з Міграційною службою України, Центром зайнятості та іншими державними органами щодо іноземців, що дозволяє нам вчасно та гарантовано отримувати дозволи на працевлаштування для іноземців і влаштовувати бажаючих на роботу в Україні. Якщо Ви до цього отримали відмову в державних органах України щодо працевлаштування – ми, як досвідчені юристи «Адвокатського і ріелторського об’єднання України» допоможемо Вам вирішити і цю непросту задачу.

  Наші спеціалісти права ліквідують негативні наслідки Ваших попередніх спроб, і зробимо все можливе, щоб переконати легальними методами Центр зайнятості в доцільності видачі Вам дозволу на роботу в Україні на 1 рік, або влаштуванню Вас на роботу при наявному дозволі. Наші досвідчені спеціалісти «АРОУ» з міграційного та трудового права оформлять для Вас вчасно та з гарантією необхідний документ.

Разрешение на работу для иностранцев 2

Оплата наших послуг по оформленню
дозвільного документа на працевлаштування в Україні

   У нашій компанії «Адвокатське і ріелторське об’єднання України» Ви платите не тільки за підготовку документів на працевлаштування та юридичні консультації, як це запропонують Вам в інших компаніях. Ви платите також за гарантію подальшого успішного Вашої роботи чи бізнесу в Україні і своєчасний результат з гарантією позитивного результату. Вартість попередньої юридичної консультаціі (година консультації правового спеціаліста – від 100 гривень) надалі віднімається із загальної ціни Вашого замовлення щодо працевлаштування в Україні.

   Ми сподіваємось, що Ви цінуєте свій час та власні гроші, та не бажаєте проводити над собою «експерименти» початківцям юристам. Невдалий результат може занести Вас або Вашу бізнес-компанію в «чорний» список. В нас працюють досвідчені юристи, які мають спеціалізацію на міграційному праві та трудовому праві. Успіхів Вам у бізнесі, і прийняття правильних рішень – за замовленням нашої послуги по працевлаштуванні в Україні дзвоніть нам за номером +38044-384-47-00