+ 38 (067) 538 39 07 info@arou.com.ua

Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами другої та третьої групи

Лицензия на анти-экологию
Як і де отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в Україні
?

    Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами другої та третьої групи – документ, який необхідний підприємствам та організаціям, стаціонарним установам, що здійснюють забруднюючі викиди в атмосферу.

   Дозвіл на викиди забруднюючих речовин у Києві недорого можливо отримати у спеціалістів однієї з кращих юридичних компаній Києва. Ми, як «Адвокатське та ріелторське об`єднання України», проводимо кваліфіковане надання юридичних консультацій з питань видачі дозвільних документів у сфері охорони атмосферного повітря. Наші кваліфіковані юристи Києва отримують для Вас у швидкий термін потрібний екологічний дозвіл.

  Юристи «Адвокатського та ріелтерського об`єднання України» у короткий термін проведуть збір необхідного пакету документів для отримання дозволу на викид речовин у атмосферу. Ми не тільки підготуємо необхідний пакет документів для отримання дозволу, а й подамо їх у відповідні державні органи. При необхідності для видачі дозволу на викид забруднюючих речовин у атмосферне повітря представимо Ваші інтереси при проходженні державної контрольної комісії. Представимо Ваші законні права і інтереси у державних структурах та приватних організаціях Киева і області.

  Протягом якого строку видається документ? Скільки діє документ дозвільного характеру на викид забруднюючих речовин у атмосферу?

     Строк, протягом якого видається документ по дозволу на викид забруднюючих човин у атмосферне повітря у Києві: 10 робочих днів. Строк дії дозвільного документу по викиду забруднюючих речовин: документальний дозвіл видається без строку для першої групи. Строк дії екологічного документа дозволяючого характеру:

• Для об’єктів ІІ групи – 10 років;
• Для об’єктів ІІІ групи – необмежений.

       Спеціалісти з права відвідають за Вас Центр надання адміністративних послуг, екологічні органи та контролюючі державні служби для отримання дозволу на викиди. Ми позбавимо Вас від нудних та довгих черг, проблем з екологічною контрольною комісією щодо об’єму викидів на Вашому підприємстві чи установі (Державні управління екології  та Санепідемстанція (СЄС) тощо).

  Для того, щоб отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу у Києві, Ви можете зателефонувати за телефоном +38 044 384-00-47 та дізнатися всі подробиці по видачі дозволу у короткий термін!