+ 38 (067) 538 39 07 info@arou.com.ua

Державна реєстрація договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземних інвестицій в Києві

Инвестиции 2
Процес інвестування у економіку України для нерезидента пов’язаний з бюрократичною волокитою і державними процедурами реєстрації інвестиції. Те ж саме стосується і договорів про спільну інвестиційну діяльність із залученням іноземних інвестицій. Ми допоможемо Вам не тільки у консультуванні по вигідним інвестиціям у Києві і реєстрації договору про спільну інвестиційну діяльність із зарубіжним партнером, але й з реєстрацію самих іноземних інвестицій в Україні!

Оформлення договора (контракту) про спільну діяльність по іноземним інвестиціям у Києві здійснюють кваліфіковані і досвідчені спеціалісти права від «АРОУ». З нами Ваш інвестиційний договір пройде без проблем, а головне, швидко державну реєстрацію. При Вашому бажанні ми здійснимо юридичне представництво при веденні інвестиційних і партнерських переговорів, оформленні інвестиційного договору та контракту про спільну інвестиційну діяльність в Україні.

   Спеціальні умови на одержання консультацій – перші 30 хвилин консультації непрофесійного спеціаліста – безкоштовні! Консультації по вигідним інвестиціям, міжнародному, міграційному, фінансовому і інвестиційному праву здійснює висококваліфікований адвокат України Гончаров Вячеслав Леонідович, управляючий партнер «АРОУ»!

   Іноземні інвестиції можна здійснювати як в іноземній валюті, так і в національній валюті України, у формі нерухомості, будь-якого рухомого власного майна, та пов’язаних з ним  майнових прав, акцій, облігацій та інших цінних паперів. Сюди також відносяться авторські права, права на інтелектуальну власність, корпоративні права, права на ведення господарської діяльності та інші цінності. Ми у короткий термін отримаємо для Вас інформаційну картку договору (контракту) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора з відміткою органу, що здійснив державну реєстрацію договору в Україні.

Для реєстрації договорів про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора є свої прописані правила на рівні законодавства України. Державна реєстрація іноземної інвестиції у Києві і всій Україні — це багатоетапний процес, який забирає багато часу. Щоб повністю контролювати цю процедуру і бути впевненим в результаті, слід звернеться до професіоналів «Адвокатского і ріелтерського об’єднання України». Це гарантує Вам без затримок, бюрократичної тяганини і зайвих фінансових витрат оформлення всіх необхідних документів у короткі терміни!