+ 38 (067) 538 39 07 info@arou.com.ua

Видача разових (індивідуальних) ліцензій у Києві досвідченими юристами

Лицензия разовая
Що таке індивідуальна разова ліцензія, і де її можна недорого отримати у Києві?


   Нерідко у процесі ведення господарської діяльності (експорту чи імпорту) трапляються випадки введення спеціалізованих санкцій на підприємство у вигляді індивідуального ліцензування. До них застосовані окремі санкції — індивідуальний режим по ліцензуванню. Разова індивідуальна ліцензія у Києві на імпорт/експорт товарів – це документ, який дає право легальної зовнішньо-економічної торгівлі суб’єктами на окремі підприємства.

   Разова (індивідуальна) ліцензія в Україні передбачає дозвіл на разову передачу товару чи надання послуги; товарні, грошові та інші розрахунки за цю передачу товарів чи виконання робіт. Отримати разову (індивідуальну) ліцензію на ведення господарської та зовнішньоекономічної діяльності в Україні можна у наших спеціалізованих юристів «АРОУ» в короткий термін!  

   Наші експерти з права зберуть необхідний пакет документів для і кваліфіковано подадуть їх до відповідних державних органів. Разову індивідуальну ліцензію у Києві ми отримуємо для Вас від Міністерства економіки України, інколи від відповідних Обласних державних адміністрацій України. Ви у швидкий термін отримуєте бажаний результат – разову ліцензію у Києві на руки! Термін отримання ліцензії від державних служб з нашою компанією — до 15-ти робочих днів з дати реєстрації поданої заяви.

      Для чого отримувати разову ліцензію на здійснення послуг в Києві і Україні?

      Без наявності цієї разової ліцензії Ви не зможете розмитнити свої товари, зробити за нього проплату і тому подібне. Ці умови діють до тих пір, поки Ви не отримаєте разову індивідуальну ліцензію на імпорт чи експорт. Разова (індивідуальна) ліцензія в Україні є підставою для законного оформлення товарів на митному кордоні та здійснення усіх операцій розрахунку при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності, до яких застосовані спеціальні умови (вони передбачені статтею 4 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність»).  

     Чому вигідно працювати по отриманню разових ліцензій у Києві саме з нами?

    У зв’язку з тим, що в штаті Міністерстві економіки відбуваються скорочення і у них велика завантаженість, вони не дуже охоче приймають документи на ліцензії. Тому Ви та Ваші представники підприємства по одній ліцензії можуть приїжджати по кілька разів, виправляючи кожен раз все нові помилки в документах! Також, якщо не контролювати процес після подачі документів, отримання разової (індивідуальної) ліцензії у Києві може затягнутися до декількох місяців!

  Щоб мінімізувати витрати, пов’язані з простоєм товару проблемами з митницею, контрагентами, рекомендуємо заручитися підтримкою наших фахівців права від «АРОУ»! Ми проконсультуємо щодо порядку заповнення заяви та оформлення необхідних документів, представимо безпосередньо Ваші інтереси в Мінекономіки. А головне – отримаємо для Вас разову індивідуальну ліцензію у Києві «під ключ» у швидкий термін!