+ 38 (067) 538 39 07 info@arou.com.ua

Юридична допомога при заповненні податкових декларацій річних та квартальних, консультації для бізнесменів, державних службовців з питань подання звітних та підтверджуючих документів

nalogovie-deklaracii

У Вас виникли питання щодо заповнення і подачі річної, квартальної податкової декларації? До кого звертатися у такій ситуації, як не до досвідчених та кваліфікованих працівників з податкового права?

Спеціалісти податкового права «Адвокатського та ріелторського об’єднання України» — професіонали з багатим досвідом та навиками швидкого та ефективного вирішення проблем з податковою! Професіонали своєї справи допоможуть Вам у заповненні декларації єдиного податку, загальної податкової декларації. Ми плідно працюємо зі всіма варіантами платників в Україні: фізичні особи та юридичні особи, приватні підприємці, платники ПДВ і неплатники ПДВ. Ми кваліфіковано підкажемо Вам щодо заповненні податкової декларації для 1-ї групи, 2-ї та 3-ї групи платників. Ми проконсультуємо Вас по системі єдиного податку та по загальній системі сплати податків.

 

Звернувшись до нашої юридичної фірми, наші досвідчені спеціалісти з податкового права проконсультують:

 

  • громадян-платників податків, державних службовців,
  • фізичних осіб-підприємців будь-якої групи оподаткування,
  • юридичних осіб будь-якого типу (ТОВ, ЗАТ, ВАТ і т.д.).

 

Досвід роботи в адвокатурі податкового адвоката, який буде з Вами працювати – більше 15-ти років! Цей значний досвід допомагає адвокату якісно надавати свої послуги, і глибоко аналізувати Вашу ситуацію для подальшої юридичної допомоги. Приймає досвідчений адвокат з податкового права у Києві, можливі зустрічі у Київській області і  віддаленого  консультування по всій Україні! Консультації з оподаткування адвоката з податкового правапроводяться по зручному для Вас каналу зв’язку – по телефону, skype goncharovva, по e-mail — info@arou.com.ua. Завдяки нашим консультаціям багато людей вже вирішили свої питання щодо правильного підрахунку податків і подачі вірної декларації.

Нагадуємо, що консультація спеціаліста з податків в рамках 15-ти хвилин – безкоштовно! Надалі тарифи складають від 100 гривень – година консультації податкового юриста, та від 200 гривень – консультації податкового адвоката в Україні щодо будь-якого питання по оподаткуванню. Консультації допомагають не тільки уникнути проблем с Державною фіскальною службою Україні, а й зменшити законним шляхом свої податкові виплати. Дзвоніть нам за номером, вказаному на сайті!