+ 38 (067) 538 39 07 info@arou.com.ua

Податкові консультації Адвоката в Україні: безоплатно та результативно!

  налоги 2

Податкова консультація — необхідний атрибут підприємницької діяльності як для юридичних осіб, так і для фізичних-осіб підприємців України. Проблеми з податковою інспекцією і податковою міліцією мало приємні речі у житті. Щоб запобігти виникненню проблем, а це і адміністративна відповідальність — фінансові штрафи, конфіскація майна фірми, та навіть кримінальна відповідальність (!), необхідно скористатися безоплатною* податковою консультацією адвокатів України.   

Анкету на безкоштовну юридичну консультацію в Україні* можно заповнити і залишити у розділі знизу праворуч за посиланням, або на нашому юридичному сайті, заповнивши вкладку зверху «Замовити дзвінок». Наші спеціалісти опрацюють Вашу заявку у найближчий час, і зв’яжуться з Вами. Якщо у Вас виникли додаткові питання, Ви можете задати їх за телефоном адвокатові +38067-611-13-16. 

  Скільки коштує кваліфікована консультація податкового адвоката у Києві?

  * Перші 30 хвилин податкової консультації у «Адвокатському і ріелтерському об’єднанні України» до кінця весни 2016 року – безкоштовні!

  За зверненням платників податків будь-якої групи ми надамо кваліфіковану консультацію з питань податкового права, по практичному застосуванню деяких норм законодавства України щодо нарахування податків. Консультації можуть бути за Вашим бажанням як письмовій і усній формі, так і при зустрічі. Адвокатські консультації у Києві з податкових питань особливо необхідні, якщо виникли спірні питання щодо нарахування податків( наприклад, коли скоро відбудеться у Вашому бізнесі планова податкова перевірка, чи оли Ви будете подавати податкову декларацію в податкові органи).

Кваліфіковані юридичні консультації адвокатів з податкового законодавства України проводяться професійними адвокатами. Наші податкові адвокати, а саме В’ячеслав Леонідович Гончаров та Чиханцов Микола Анатолійович мають великий досвід у сфері податкового права – більше 10 років! Кваліфіковані київські податкові адвокати «АРОУ» мають досвід успішного вирішення судових питань та досудового оскарження рішень ДФС (Державної фіскальної служби), оскарження податкових повідомлень-рішень в українських судах, сотні виграних справ з податкового права.

  Вони детально Вас проконсультують по юридичним питанням із податкового права:

— по відшкодуванню податку на додану вартість (відшкодування НДС в Україні), — консультації адвоката щодо оскарження податкових повідомлень-рішень,
— по підготовці документів для перевірки податковими інспекторами,
— подачі щорічної чи щоквартальної податкової декларації без помилок,
— по роз’ясненню податкового законодавства Україні тощо.

Звертайтеся за телефоном +3067-611-13-16, або залишайте Вашу заявку за посиланням.