+ 38 (067) 538 39 07 info@arou.com.ua

Податкові перевірки юридичних осіб: допомога професійних адвокатів та аудиторів, консультації при перевірках

nal-prov

Ви – засновник чи співвласник юридичної особи в Україні, і Вам необхідні якісні та своєчасні послуги податкових юристів у Києві? Шукаєте досвідчених аудиторів і податкових адвокатів, які б усунули проблеми з податковою службою? Тоді Ви потрапили на правильну сторінку!

Послуги юридичної компанії «Адвокатське і Ріелторське Об’єднання України» орієнтовані, перш за все, на комплексне обслуговування бізнесу. Спеціалісти права «Адвокатського і ріелторського об’єднання України» нададуть Вам тільки якісний та клієнтоорієнтований сервіс щодо податкових перевірок.

 

Який би Ви вид послуг не вибрали :

 

  • юридичні консультації по фіскальним перевіркам (правомірності податкових перевірок і т.п.),
  • підготовка фіскальної та звітної документації до планової податкової перевірки (виїзної, камеральної і т.д.),
  • присутність юридичного спеціаліста на податковій перевірці Державної фіскальної служби України,
  • адміністративне оскарження нарахованих штрафів та претензій фіскальної служби, оскарження податкового-повідомлення рішення в адміністративному порядку в вище стоячих органів Податкової служби України,
  • оскарження податкових повідомлень-рішень в Господарському суді м. Києва та інших судах Києва і т.п.,

– ми впевнені, що Ви точно залишитесь задоволені нашою роботою!

Ми цілком впевнені, що участь податкових юристів при підготовці та проведенні податкової перевірки – обов’язкова! Участь професійних податкових юристів сприяє не тільки збереженню Ваших власних фінансів від штрафів та санкцій податкової, але й значно економить витрати на податки. Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам легально оптимізувати оподаткування. Юридичні працівники від «Адвокатського і ріелторського об’єднання України» підберуть найбільш оптимальну групу і тип оподаткування. У нас є для цього вміння та навички, великий досвід роботи по податковому праву України. Наші спеціалісти – юридичні практики з високою кваліфікацією, і знаннями, як досягти потрібного результату швидко та ефективно. З нами Ви позбудетеся податкових ризиків, будете забезпечені законним захистом від податкових інспекторів.

Наші послуги допоможуть Вам скоротити наявні витрати на відрахування податків та необхідних сборів, та значно зекономити на оптимізуванні податкових потоків. З нами – Ваш бізнес та Ви самі – надійно захищені! Спіть спокійно, а всі клопоти віддайте нашим спеціалістам – це наша робота! Дзвоніть за первинною консультацією та замовленням послуг до нас за вказаним на сайті номером телефону!