+ 38 (067) 538 39 07 info@arou.com.ua

Надання юридичних послуг фармацевтичним компаніям України та медичним центрам (лікарням)

   yuridicheskoe_soprovozhdenie_medorganizacij
Шукаєте досвідченого та грамотного юриста по медичному праву?
Вам потрібен кваліфікований юридичний супровід медичної діяльності?

  Наша компанія займається повним спектром юридичних послуг для медичних клінік та фармацевтичних компаній. Ми надаємо:

-  високваліфіковані консультації стосовно ведення медичного бізнесу та отриманню медичних ліцензій.,
- здійснюємо отримання медичних ліцензій «під ключ» для Вас,
- допомагаємо отримувати акредитацію для медичних установ і фарм-компаній,
- консультуємо по новим ліцензійним умовам згідно постанови №285, що вступила в силу 22 квітня 2016 року,
- наші фахівці допоможуть Вам впровадити новітні ліцензійні умови по веденню медичної господарської діяльності на Вашому підприємстві,  
- ми у короткий термін допоможемо Вам переоформити (продовжити) медичну ліцензію на лікарську та фармацевтичну діяльність, які вже були отримані раніше.    

Лицензия на медицинскую деятельность - картинка супер!     Чому саме наша юридичні компанія? 

  Наша компанія «Адвокатське і рієлторське об’єднання України» — один з лідерів і поважних метрів юридичного світу. Ми здійснюємо нашу діяльність у сфері юриспруденції, включно по медичному праву вже більше, ніж 15 років. Ми вирішуємо багато питань по медичному праву, у нас працюють тільки одні з найкращих спеціалістів з медичного права — юристи, адвокати, медичні спеціалісти-партнери. Всі вони працюють для вирішення Ваших проблем по медичному праву.

   Спектр питань по медицині, на які Ви можете отримати від наших спеціалістів кваліфіковані відповіді під час консультації досить багатий: від вибору більш оптимальної форми бізнесу по медицині (фізична або юридична особа) — до отримання медичної ліцензії для ведення лікарського бізнесу та роз`яснення ліцензійних умов для уже діючих медичних центрів. Ми допоможемо Вам зібрати всі необхідні документи для отримання медичної ліцензії, і проконсультуємо по ним. На правову консультацію по медичному праву та ліцензіям на лікарську практику Ви можете прийти з наявними у Вас документами, і ми дамо їм правову оцінку і оперативну відповідь.

   Дзвоніть нам за номером +38044-384-00-47, та отримайте перші 30 хвилин медичної консультації від кваліфікованого юридичного фахівця безкоштовно!