+ 38 (067) 538 39 07 info@arou.com.ua

Все про планові перевірки роботодавців 2017

Все про планові перевірки роботодавців 2017«Адвокатське і Ріелторське Об’єднання України» повідомляє Вам, що з 2017 року Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» встановлено нові склади порушень за трудовим законодавством з колосальними штрафами для роботодавців. Хочем розповісти Вам все про планові перевірки роботодавців!

Тому важливим питанням для підприємств і організацій є розуміння механізму проведення перевірок контролюючими органами та  обізнаність щодо існуючих штрафів.

Порядок проведення перевірок посадовими особами Державної інспекції України з питань праці та її територіальних органів — встановлює процедуру проведення Державною інспекцією України з питань праці (далі — Держпраці України) та її територіальними органами перевірок додержання законодавства з питань праці у межах повноважень визначених чинним законодавством.

Право проведення перевірок мають посадові особи Держпраці України та її територіальних органів, які відповідно до своїх посадових обов’язків мають повноваження державного інспектора з питань праці.

Інспектор може проводити планові та позапланові перевірки, які можуть здійснюватися за місцем провадження господарської діяльності суб’єкта господарювання або його відокремлених підрозділів або у приміщенні органу державного нагляду (контролю).

Крім того важливо зазначити, що планові перевірки проводяться лише з чітко визначеною періодичністю, і тільки якщо підприємство, установа та організація внесена до річного плану на проведення перевірки.

За результатами перевірки складається акт перевірки і у разі наявності порушень інспектор складає протокол.

Звертаємо увагу, що Ви маєте право на оскарження результатів перевірки як до вищестоящої посадової особи Держпраці або в порядку адміністративного судочинства — до судових органів.

При зверненні в наше об’єднання, Ви маєте можливість отримання безкоштовної консультації, або записатись на прийом до провідного юриста з трудових спорів.

Результатом цієї зустрічі стане вироблена стратегія, згідно якої Ми будемо захищати Ваші інтереси в суді.

 

Безкоштовна консультація фахівця з трудових питань доступна у режимі онлайн у нас на сайті. Для отримання оперативної юридичної допомоги Україні (24/7) або розгорнутої консультації з питань трудового права — Ви можете передзвонити але номером +38 044 384-00-47 або замовити зворотний дзвінок, і наш експерт передзвонить у зручний для Вас час.
Обов’язково рекомендуємо ознайомитися з відгуками наших клієнтів і партнерів. Наші фахівці якісно і сумлінно виконують свою роботу. А наша цінова політика найнижча по Україні! Чекаємо вас в комфортному офісі, для подальшої плідної співпраці!